VIM-828-DP-RH-W

Varitronix Ltd.

LCD 14SEG 8DIGIT 0.35 REFL WIDE

VIM-828-DP-RH-W

VIM-828-DP-RH-W
Производител
Varitronix Ltd.
Производители Дел #
VIM-828-DP-RH-W
Категории
оптоелектроника
Подкатегории
Прикажување на модули - LCD, OLED карактер и Нумерички
Серии
VIM-828
дел СтатусActive
Број на знаци8
приказ формат8 x 1
формат карактер14-Segment
Вид на екран-
режим на прикажување-
Големина на знаци-
Контура L x W x H70.00mm x 25.00mm x 2.71mm
Прикажување Површина70.00mm L x 18.50mm W
задно осветлување-
Напон - Набавка-
точка Големина-
интерфејс-
Работна температура-
Боја на текст-
Боја на позадина-
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
VIM-516-DP-RC-S-LV LCD 7SEG 5DIGIT REFL STD 5765
10:  $4.15800
VIM-810-2-FC-S LCD 14-SEG STN 8 DIGIT TRANSFL 7547
1:  $3.16470

Со цел

Референтна цена:
1,000:$1.22892

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 24038
Со цел: