PDA 240160-EL

Varitronix Ltd.

LCD PDA MOD 240X160 W/TOUCH PANL

PDA 240160-EL

PDA 240160-EL
Производител
Varitronix Ltd.
Производители Дел #
PDA 240160-EL
Категории
оптоелектроника
Подкатегории
Прикажување на модули - LCD, OLED, графички
Серии
-
дел СтатусObsolete
Вид на екран-
режим на прикажување-
Екран на допир-
Големина на екран-
Прикажување Површина59.70mm L x 39.00mm W
задно осветлувањеEL - Blue/Green
Dot пиксели240 x 160
интерфејс-
графика во боја-
Боја на позадина-
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
PDA 320240-EL LCD PDA MOD 320X240 W/TOUCH PANL 1419

Со цел

Референтна цена:
1:-

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 2523
Со цел: