LED4-20265

Varitronix Ltd.

BACKLIGHT FOR TRANSFL GLASS 3LED

LED4-20265

LED4-20265
Производител
Varitronix Ltd.
Производители Дел #
LED4-20265
Категории
оптоелектроника
Подкатегории
додатоци
Серии
-
дел СтатусActive
тип на галантеријаDisplay - Backlight
За употреба со / Поврзани производиLCD Display
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
LED4-16264 BACKLIGHT FOR TRANSFL GLASS 1LED 7635
1:  $3.72295
10:  $3.37260
25:  $2.67005
100:  $2.24840
250:  $2.10787
500:  $1.93222
1,000:  $1.82683
LED4-20464B BACKLIGHT FOR TRANSFL GLASS 2LED 15347
1,000:  $1.92692
LED4G-16265 BKLT COG-16265/VI601/VIM608/878 19653
100:  $1.38600

Со цел

Референтна цена:
1:$4.84715
10:$4.38900
25:$3.47470
100:$2.92600
250:$2.74313
500:$2.51454
1,000:$2.37737

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 5878
Со цел: