COG-C172MVHC-04

Varitronix Ltd.

LCD DISPLAY 128X160 CSTN

COG-C172MVHC-04

COG-C172MVHC-04
Производител
Varitronix Ltd.
Производители Дел #
COG-C172MVHC-04
Категории
оптоелектроника
Подкатегории
Прикажување на модули - LCD, OLED, графички
Серии
-
дел СтатусActive
Вид на екранCSTN - Color Super-Twisted Nematic
режим на прикажување-
Екран на допир-
Големина на екран-
Прикажување Површина29.50mm W x 34.44mm H
задно осветлување-
Dot пиксели128 x 160
интерфејсI²C
графика во боја-
Боја на позадина-
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
COGS-12264N-DP-RC-FSTN LCD COG 12X2 FSTN W/PIN REFLECT 2536
24:  $12.00800
COG-16265-DP-I2C-TC-SILVER LCD COG 16X2 W/I2C SILVER 9572
500:  $2.72869
COG-12864-FC-S-LEDW LCD COG 128X64 SILV W/BKLT WIDE 2242
24:  $12.00800
COG-16265-DP-I2C-FH-W-SILVER LCD COG 16X2 W/I2C TRANSFL WIDE 5774
36:  $4.71625
COGS-12325-DP-FC-GREEN LCD COG 12X3 W/PIN GREEN TRANSFL 2573
24:  $12.00800
COGS-12264-12C-FC-G-LV LCD MODULE 12X2 SUPERTWIST TRANS 2647
1:  $10.95730
COG-T177MXHA-02 LCD DISPLAY 128X160 TFT TRANSMIS 886
COG-C144MVGL-01 LCD DISPLAY 128X128 CSTN TRANSMI 1777
COG-C144MVGI-03F LCD DISPLAY 128X128 CSTN TRANSMI 1041
COGS-16265S-DP-FC-LV-G LCD CHIP ON GLASS 16X2 TRANSFL 3081

Со цел

Референтна цена:
660:$1.42931

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 18540
Со цел: